O NÁS

Zaměřujeme se na veškeré stavební práce, a to ať na kompletní výstavbu rodinných domů, tak i rekonstrukce bytových jader. Vašemu projektu jsme ochotni se věnovat i o víkendech.

Naše působení je celorepublikové a tak jsme všude na dosah. Své zkušenosti jsme sbírali i na stavbách v Rakousku. S klasickými zednickými pracemi jsme schopni dodat také klempířské práce, elektroinstalaci, vodoinstalaci i topení, výmalbu a zabezpečení Vašich objektů. Díky tomu, že Vám dokážeme nabídnout tyto práce v rámci jednoho projektu je naše cena bezkonkurenční.

Specializujeme se na Ekologické foukané izolace, které se staly standardem v moderně vybavených domech. Pro výrazně převyšující kvalitu, své vlastnosti i nízkou cenu nad klasickými izolačními materiály (vata, polystyren), jsou stále častěji využívány předními českými projektanty. Máte-li otázky, neváhejte se na nás obrátit mailem.


  • STAVEBNÍ PRÁCE

Jelikož se naše firma specializuje nejen na stavební práce všeho druhu, patří do těchto služeb i rekonstrukce již existujících objektů klienta, služby týkající se tesařství a sádrokartonů. Našim klientům také nabízíme možnost vytvoření fasády na parcele. Naše rozsáhlé zkušenosti a radost z práce se odráží na naší práci. Kvalita a spokojenost klienta je pro nás vždy na prvním místě. Rozhodně se nemusíte bát nekvalitního, či předraženého materiálu. Všechny postupy a materiály jsou s Vámi jako klientem předem dohodnuty do posledního detailu.

  • ELEKTRO A VODOINSTALACE

Vzhledem k naší mnohostranné kvalifikaci a mnohaletým zkušenostem se na nás náš klient může spolehnout na veškeré elektroinstalace a vodoinstalace, které budou v objektu potřeba. Naše služby poskytujeme rychle bez omezení na kvalitě, pro spokojenost našeho klienta. Nejsme jako ostatní, kteří pracují zbytečně dlouho pro vyšší cenové ohodnocení. Věříme, že se s klientem domluvíme na cenovém ohodnocení na základě provedených prací a materiálu tak, aby byl náš klient maximálně spokojen.

  • DEMOLICE

Každému novému začátku musí předcházet konec. Ve stavebních službách tento konec představuje demolice již existujících stěn, altánů, komínů, nebo kdekoli, kde se klient rozhodne, že je čas na změnu a nový začátek. Spokojený zákazník je naší vizitkou do budoucnosti a proto zaručujeme individuální a zcela profesionální přístup. Veškerý průběh může být řízen klientem, nebo nám může dát svou hrubou představu a dát nám volnou ruku na naší práci.

  • STŘEŠNÍ OKNA

Kromě již výše zmíněných služeb u nás klient má na výběr z možnosti výměny střešních oken. S klientem se projednají všechny detaily týkající se pozice, velikosti, materiálu a dalších detailů, které by mohl mít zákazník na srdci a my postavíme perfektní okno s výhledem do nebe.

NÁŠ SERVIS

Potřebujete jen drobnou opravu nebo kompletní realizaci na klíč? Jen pro jeden pokoj, celý byt, kancelář či natřít fasádu? Zaměřujeme se na kompletní realizace, rekonstrukce od 3D návrhu v bytech i domech, kancelářích, výrobních halách i nemocnicích. Budeme rádi, když nás oslovíte, rádi pomůžeme i Vám.

Zajistíme kompletní práce na klíč, tedy včetně úvodní konzultace, návrhu řešení, grafického 3D návrhu, přípravy, zajištění materiálu, realizace včetně finálního úklidu a předání. Provádíme kvalitní foukané izolace Climatizer! Klademe důraz na čistotu, plnění termínů a spolehlivost!

Grafický návrh

Realizace a rekonstrukce

Práce a dodávka na klíč

Čistota, plnění termínů a spolehlivost

Foukaná celulózová izolace

Pokud stavíte nebo rekonstruujete je také třeba včas vybrat správnou izolaci. Správná izolace by měla splňovat minimálně několik požadavků - stavbu důkladně tepelně izolovat pro léto i zimu, zvukově izolovat, ochránit proti ohni a také být zdravotně bezpečná. Z ekonomického hlediska je příjemné, když je dobrá cena za samotný materiál a když zahrnuje i práci nebo při její montáži nevznikají odřezky. Aplikace izolace by také měla být provedena odbornou firmou a rychle. Sympatické je, pokud není nutné pro každou část stavby nakupovat jiný produkt - naše jediná izolace Vám stačí pro všechny konstrukce. A ještě Vám ji přivezeme až na stavbu!

To vše a mnohem více dokáže izolace Climatizer Plus, kterou česká firma CIUR a.s. vyrábí už od roku 1991! Tak jsme si jisti kvalitou izolace Climatizer Plus, že na ní poskytujeme záruku ve výši 20 let!

Srovnání tepelných izolací ke stažení v PDF

NAŠE PRÁCE

Fotogalerie se momentálně připravuje

  • Srovnání tepelných izolací
  • Skvělá práce

    Lenka O.- Zákaznice Újezd

KONTAKT

Tyto stránky www.stavbynej.cz provozuje společnost Progress Company s.r.o.

Skryjova 1606/8,

Stavbyvedoucí - 604 638 924